top of page

#FİKİR

“As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”
Steve Jobs, Co-Founder of Apple Inc.

Sebeplere dayanan sonuçlara varabilmek için rasyonel düşüncelerimizi hayalperest fikirlerimizle harmanlayalarak alternatif hibrit bir gerçeklik içinde yaşıyoruz.

#KONSEPT

“Everyone has an idea. But it’s really about executing the idea and attracting other people to help you work on the idea.”
Jack Dorsey, Co-Founder of Twitter.com

Herkesin bir fikri olabilir ancak önemli olan başkalarını da bu fikir üstünde çalışmaya ikna edebilmektir.

#YARATICILIK

“When you are having fun and creating something you love, it shows in the product.”
Tom Ford, Fashion Designer and Founder of Tom Ford brand

Yaratıcılığa açılan kapının özgür düşünce olduğuna inanıyor ve ihtiyacımız olan çerçeveyi kendi fikirlerimizden yola çıkarak şekillendiriyoruz.

STRATEJİ GELİŞTİRME

Söyleyip söyleyebileceğimiz her şeyin karşımızdaki kişinin anlayabileceğinden fazlası olmadığını biliyor ve konuşmamız gereken dili küresel bir bakış açısıyla lokal hedeflere odaklı şekillendiriyoruz. Görsel yolla taşınabilecek mesajların gücüne inanıyor ve markalar için onlara özel iletişim çözümleri sunuyoruz.

GRAFİK İLLÜSTRASYON

Geleneksel çalışma tekniklerini modern donanımlar ile pekiştirerek çalışma alanlarımızı genişletiyor ve bu sayede tüm süreleri kontrol altına alabiliyoruz. Grafik tasarımın konu olduğu her disiplini doğru kavrayabilmek için günümüzün getirdiği tüm imkanlardan faydalanarak yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için çalışıyoruz.

YARATICI FİKİRLER

Basit ve heyecan veren şeylerin peşini hiç bırakmadan, kovaladığımız renkli fikirlerimizi elde edebilmek için birlikte çalıştığımız kişileri birer iş arkadaşı olarak değil, bir yol arkadaşı olarak görüyoruz. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda ilerlerken aynı anda aynı şeyi söyleyen iki yakın arkadaş gibi keyifli bir serüven yaşamak işimizin en eğlenceli hali.

HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Kimlik 

Ambalaj Tasarımı

Reklam - İlan

Promosyon Ürün

3D Modelleme

Fotoğraf Çekimi

 

bottom of page